znajdz produkt
 
CITATIONKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startCITATIONKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2

Harman Kardon BDS 880 to system 3D Blu-ray DiscTM z dźwiękiem 5.1-kanałowym dostosowany do nowoczesnego stylu życia wymagającego podłączania wielu urządzeń przenośnych.

BDS 880 firmy Harman Kardonź to elegancki, wysokiej jakości system 3D Blu-ray DiscTM, który na nowo definiuje możliwości technologii Blu-ray. Jest on wyposażony w trzy wejścia HDMIź z obsługą 3D i zwrotnego kanału audio HDMI (ARC) dla kompatybilnych odbiorników TV, łączność sieciową Wi-Fiź eliminującą konieczność stosowania połączenia kablowego Ethernet; obsługę technologii Apple AirPlay do odtwarzania strumieniowego treści z urządzeń iPad, iPhone, iPod, lub iTunes na komputerze Mac lub PC; technologię Bluetoothź MultiConnectTM umożliwiającą jednoczesne parowanie dwóch urządzeń oraz funkcję łatwego parowania Bluetoothź NFC oraz DLNAź 1.5. Za pomocą systemu BDS 880 możesz również skorzystać z usług serwisów online takich jak Pandoraź, Picasa, AccuWeatherTM i innych (o ile są dostępne).

Legendarna technologia najlepszego w swojej klasie dźwięku firmy Harman Kardon ożywia cyfrowy dźwięk dookólny Dolby TrueHD i DTS-HD. Dzięki funkcji Dolby Volume usłyszysz wszystko dokładnie tak, jak w oryginale, bez zakłócania spokoju sąsiadom. Zoptymalizuj doznania dźwiękowe za pomocą systemu kalibracji głośników EzSet/EQTM. Konfiguracja i korzystanie z systemu jest łatwe i przyjemne za pomocą przejrzystego i atrakcyjnego interfejsu graficznego o wysokiej rozdzielczości lub darmowej aplikacji do zdalnego sterowania z urządzenia z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Cztery potężne, dobrze zestrojone głośniki satelitarne i głośnik centralny z dwoma, płaskimi przetwornikami niskośredniotonowymi oraz towarzyszący im bezprzewodowy subwoofer aktywny o mocy 200 W tworzą przykuwającą uwagę, otaczającą ze wszystkich stron scenę dźwiękową. Innymi słowy, system BDS 880 podnosi standardy wymagań co do systemów Blu-ray..

Pięć końcówek mocy 65 W na kanał
Pięć końcówek mocy systemu BDS 880 o mocy 65 W na kanał zasila lewy, prawy, centralny i dwa tylne głośniki wyposażone w dobrze zestrojone przetworniki nisko-średniotonowe i kopułkowe głośniki wysokotonowe CMMDź zapewniające odpowiednią spójność dźwięku. Takie połączenie wzmacniaczy i głośników zdecydowanie poprawia przejrzystość i realizm dźwięków kierunkowych, nawet przy dużej głośności.

Pozwalający zaoszczędzić miejsce bezprzewodowy subwoofer aktywny o mocy 200 W
Inaczej niż w przypadku konwencjonalnych subwooferów emitujących dźwięk w przód, subwoofer aktywny systemu BDS 880 o mocy 200 W, wyposażony w głośnik o średnicy 8 cali (20 cm) kieruje dźwięk w dół, współpracując z podłogą w celu osiągnięcia lepszej reakcji w zakresie najniższych tonów. Montaż subwoofera zajmie tylko chwilę, dzięki wyposażeniu go w nadajnik bezprzewodowy współpracujący z odbiornikiem systemu BDS. Elementy sterowania głośnością, fazą i podbiciem niskich tonów ułatwiają dopasowanie subwoofera do głośników satelitarnych i dokładne dostosowanie parametrów systemu do akustyki pomieszczenia i własnych preferencji.

W pełni zintegrowany system dźwięku do kina domowego
System BDS 880 to centrum rozrywki typu wszystko-w-jednym wyposażone w pięć dopasowanych głośników i skierowany w dół bezprzewodowy subwoofer aktywny o mocy 200 W. Zawiera on wszystko, czego potrzebujesz, aby odtwarzać doskonały obraz i dźwięk dookólny z praktycznie każdego źródła dźwięku lub wideo, łącząc w sobie wydajność oddzielnych elementów z łatwością obsługi jednego, w pełni zintegrowanego systemu dźwięku dla kina domowego.

Technologia Apple AirPlay, Bluetoothź i DLNA 1.5
System BDS 880 może odtwarzać strumień audio z praktycznie każdego urządzenia przenośnego. W przypadku komputerów z aplikacją iTunes lub urządzeń firmy Apple takich, jak iPad, iPhone lub iPod możesz przesyłać dźwięk za pomocą wbudowanej technologii AirPlay. Wbudowana w system BDS 880 technologia Bluetoothź w połączeniu z rozwiązaniami HARMAN TrueStream oraz MultiConnect umożliwia podłączanie praktycznie każdego tabletu, smartfonu lub komputera przenośnego. Dzięki funkcji MultiConnect nie ma potrzeby rozłączania jednego urządzenia w celu nawiązania połączenia z innym urządzeniem. Umieszczone na panelu przednim gniazdo USB zaprasza do bezpośredniego podłączania urządzeń bez konieczności stosowania adapterów zewnętrznych lub łączności bezprzewodowej. System BDS 880 jest również zgodny ze standardem DLNA 1.5 wymiany plików muzycznych, zdjęć i wideo, zapewniając wiele opcji dostarczania treści w sieci domowej.

Parowanie Bluetoothź NFC
Podłączanie urządzeń z systemem operacyjnym Android™ lub Windowsź obsługujących standard NFC do systemu BDS 880 za pomocą technologii Bluetooth jest łatwe i szybkie. System BDS 880 jest wyposażony w czujnik NFC który współpracując z technologią Bluetoothź umożliwia szybkie parowanie przez proste przyłożenie urządzenia do systemu BDS.

Wbudowana łączność bezprzewodowa Wi-Fi
Ustaw system BDS 880 w dowolnym miejscu. Dzięki łączności Wi-Fi możesz nawiązać połączenie z siecią domową bez konieczności używania kabli. Za pomocą łączności Wi-Fi możesz uzyskać dostęp bezprzewodowy do usług strumieniujących Apple AirPlay, DLNA, aktualizacji oprogramowania i dodatkowych treści BD-Live™ dostępnych dla nośników Blu-ray Disc™.

Łatwy dostęp do usług online
Pełna łączność sieciowa umożliwia szybki dostęp do ulubionych treści online w serwisach takich jak Pandoraź, YouTube™, Picasa, Accuweather™ i inne (o ile są dostępne).

Technologia HARMAN TrueStream
Technologia HARMAN TrueStream gwarantuje uzyskanie najlepszych możliwych doznań odsłuchowych. Odtwarzając strumień dźwięku bezprzewodowo z użyciem technologii Bluetoothź, funkcja HARMAN TrueStream wybiera najbardziej aktualną i zaawansowaną opcję łączności bezprzewodowej, aby zapewnić najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od wybranej aplikacji lub urządzenia dźwiękowego.

Wejścia HDMI z obsługą 3D, zwrotnego kanału audio (ARC) i interfejsu MHL™
Trzy wejścia HDMI z obsługą 3D i 30/36-bitową głębią kolorów umożliwiają wyświetlanie cyfrowego obrazu Full HD o rozdzielczości maksymalnej 1080p z wysokiej wierności dźwiękiem za pomocą jednego kabla. Nie musisz już doświadczać utraty jakości obrazu i dźwięku powodowanej konwersją pomiędzy formatami — doświadcz jakości rodem z Hollywood tak, jak to zaplanowali twórcy produkcji. Wbudowany w system BDS 880 interfejs Mobile High-Definition Link™ (MHL™) umożliwia przesyłanie treści HD audio/wideo bezpośrednio z aparatu, telefonu, tabletu lub urządzenia Roku Streaming Stick™. Możesz przesyłać dźwięk z telewizora do systemu BDS 880 bez konieczności stosowania dodatkowych kabli dzięki obsłudze standardu HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC).

Gniazdo USB na panelu przednim
Ciesz się wieloma opcjami odtwarzania dźwięku dzięki gniazdu USB umieszczonemu na panelu przednim systemu BDS 880. Po prostu podłącz urządzenie iPhone, iPad, iPod lub urządzenie pamięci przenośnej USB, aby odtwarzać ulubione utwory za pomocą amplitunera kina domowego. System BDS 880 może odtwarzać pełny szereg formatów dźwięku i obrazu, w tym MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA i JPEG.

Dekodowanie cyfrowego dźwięku dookólnego Dolby TrueHD i DTS-HD
Wysokiej rozdzielczości dźwięk dopasowany do cyfrowej jakości obrazu na dyskach Blu-ray Disc™ uwolni pełny potencjał ścieżek dźwiękowych w formacie cyfrowego dźwięku dookólnego Dolby TrueHD i DTS-HD™. Niezależnie od wybranego trybu odtwarzania, pokochasz wyjątkową jakość dźwięku wydobywającego się z systemu BDS 880, podobnie jak resztę jego zalet.

Funkcja Dolby Volume
System BDS 880 firmy Harman Kardon to pierwszy na świecie system Blu-ray Disc™ wyposażony w technologię Dolby Volume. Jej działanie polega na utrzymywaniu stałego poziomu głośności niezależnie od odtwarzanego źródła, czyli np. podgłaśnianiu cichych dialogów i ściszaniu głośnych reklam. Jedno ustawienie głośności to wszystko, czego potrzebujesz, aby wyeliminować zmiany poziomu dźwięku podczas przełączania kanałów telewizyjnych, reklam i filmów.

Automatyczna kalibracja EzSet/EQ III
Nowy proces automatycznej kalibracji HARMAN EzSet/EQ™ III pozwala precyzyjnie dostosować poziomy głośności systemu BDS 880. Ustawienia odległości głośników i czasów opóźnienia oraz korekty barwy w celu automatycznej optymalizacji dźwięku z uwzględnieniem konkretnych zestawów głośnikowych i warunków akustycznych pomieszczenia. Ten system kalibracji wyposażony jest w łatwy w obsłudze interfejs menu oraz podłączany mikrofon kalibracyjny, pomagający uzyskać najlepsze efekty odtwarzania dźwięku.

Wbudowany tuner FM
System BDS 880 może odtwarzać wszystkie Twoje ulubione stacje FM, wyświetlając jednocześnie dostępne informacje na eleganckim wyświetlaczu umieszczonym na panelu przednim urządzenia. Zapisz 30 ulubionych stacji lub skorzystaj z funkcji automatycznego programowania, aby wyszukać i zapisać dostępne stacje.

Programowalny pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi wielu urządzeń
System BDS 880 upraszcza życie dzięki zastosowaniu programowalnego pilota zdalnego sterowania w podczerwieni (IR) cechującego się najwyższej jakości przyjaznym układem przycisków. Dzięki ergonomicznej konstrukcji płynnie współpracującej z wielojęzycznym menu ekranowym systemu, pilot ten pozwoli bezproblemowo poruszać się po ustawieniach i funkcjach obsługi systemu. Za pomocą tego pilota można sterować wieloma urządzeniami, jak np. telewizorem, dekoderem telewizji kablowej i satelitarnej oraz innymi urządzeniami odtwarzającymi.

Więcej niż przyjazny dla użytkownika
System BDS 880 jest wyposażony w nowy, inteligentny interfejs użytkownika, optymalizujący interakcję z systemem i upraszczający proces konfiguracji i uzyskiwania dostępu do treści. System muzyczny wbudowany w ekran kina domowego zapewnia stałą kontrolę nad odtwarzanym dźwiękiem, wyświetlaniem elementów graficznych i metadanych podczas odtwarzania. Wysokiej rozdzielczości ekran z przyciskami dotykowymi na panelu przednim systemu BDS 880 zapewniają stały dostęp do treści bez konieczności włączania telewizora lub korzystania z pilota.

Aplikacje do zdalnego sterowania z urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS i Android
Aplikacja Harman Kardon Remote dostępna w sklepie iTunes App Store dla urządzeń z systemem operacyjnym iOSź i usługą Google™ Play dla kompatybilnych urządzeń z systemem Android zwiększa możliwości systemu pozwalając na sterowanie systemem BDS 880 za pomocą smartfonu lub tabletu bez konieczności używania pilota. Jest to również doskonałe narzędzie pozwalające organizować i odtwarzać muzykę z urządzeń przenośnych i sieci domowej.

Dane techniczne

Sekcja audio:
- Stereo: 65W na kanał, oba kanały wysterowane, przy < 1% THD, 6 Ohm, w paśmie 20Hz - 20kHz.
- Stosunek sygnał/szum (IHF-A): -90dB
- Pasmo przenoszenia przy 1W ( ± 0,5 dB): 20Hz- 20kHz

Sekcja odbiornika FM
- Zakres pracy: 87,5 - 108,0 MHz
- Czułość użyteczna (IHF): > 14 dBf
- Zniekształcenia (mono / stereo): 0,3% / 0,5%
- Stosunek sygnał / szum (mono / stereo): 55dB / 55dB
- Tłumienie międzykanałowe stereo: -40dB / 1 kHz
- Tłumienie sygnałów lustrzanych: 70B

Sekcja odtwarzacza:
- Formaty płyt: 5" (12cm) lub 3" (8cm) BD-Video (jedno lub dwustronne), DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CDDA (CD digital audio), CD-R/RW
- Formaty audio: Dolbyź Digital, Dolbyź Digital Plus, Dolbyź TrueHDź, DTS Digitalź, PCM
- Formaty obrazów nieruchomych: JPEG
- Parametry MP3: 32-320 kbps ze zmienną prędkością transmisji bitów
- Format TV: NTSC lub PAL (z możliwością wyboru)
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz ±0.5dB
- Zakres dynamiki: 90 dB (16 bit)
- Zniekształcenia harmoniczne THD (DVD/CD): 0,1% / 1kHz
- Wersja HDMI: 3D z rozdzielczością barw 30/36 bit

Sekcja subwoofera
- Wymiary: 267 x 267 x 353 mm (Dług. x Szer. x Wys) z podstawkami
- Waga: 9 kg

Kolumna satelitarna
- Wymiary: 88 x 110 x 272 mm (Dług. x Szer. x Wys) z podstawkami
- Waga: 1,5 kg

Kolumna centralna
- Wymiary: 88 x 272 x 110 mm (Dług. x Szer. x Wys) z podstawkami
- Waga: 1,45 kg

Dane ogólne:
- Zasilanie: 100 - 240V, AC, 50/60 Hz
- Pobór mocy: maks. 110 W
- Wymiary jednostki bazowej: 400,2 x 283,8 x 78,5 mm (Dług x Szer x wys)
- Waga: 3,72 kg

Dodatkowe informacje:

karta katalogowa w wersji angielskiej (pdf [0,5 Mb]) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi serii BDS-x80 w wersji angielskiej (pdf [1,5 Mb]) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru harman kardon harmankardon harman-kardon 
zestaw 5.1, bds 880, bds-880, bds880

[ Zintegrowany system kina domowego 5.1 Harman-Kardon BDS-880 ]