znajdz produkt
 
CITATIONKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startCITATIONKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2

Czy można poprawić coś, co jest doskonałe ? Nagrodzony, za niezwykły projekt przez MOMA w Nowym Jorku, oryginalny SoundStickź stał się kolejnym kamieniem milowym Harman Kardonź. SoundSticks III idzie jeszcze dalej. 6”, 20W aktywny subwoofer z głośnikiem skierowanym w dół. Osiem jednocalowych, szerokopasmowych głośników. Kompatybilność z niemal każdym urządzeniem multimedialnym. Uderzający, industrialny wygląd, idealnie uzupełniający perfekcyjne i klarowne brzmienie. Harman Kardon SoundStick III wnosi nowy poziom ekscytacji do muzyki, gier i filmów z minimalnym okablowaniem. I przy tym wygląda spektakularnie.

Podczas korzystania z systemu głośników Harman-Kardon SOUNDSTICKS WIRELESS nie trzeba podłączać żadnych urządzeń – można skorzystać z technologii Bluetooth. Wystarczy połączyć urządzenie audio, np. telefon, tablet, odtwarzacz MP3 lub laptop, a następnie nacisnąć przycisk odtwarzania.

Dodatkowe informacje:

dane techniczne w języku angielskim (pdf 1.5 Mb) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru harman-kardon, harman kardon, harmankardon soundsticks wireless, soundsticks-wireless, kolumna do pc, kolumna do komputera, głośniki komputerowe, głośnik komputerowy, głośnik multimedialny, kolumna multimedialna

[ Zestaw głośników komputerowych bezp. SOUNDSTICKS WIRELESS ]