znajdz produkt
 
CITATIONKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startCITATIONKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Zapytaj o dostepnosc produktu

Zapoznaj się z nową twarzą najnowocześniejszego dźwięku: bezprzewodowy, stereofoniczny zestaw głośnikowy Nova firmy Harman Kardon. Zaprojektowany tak, aby uzyskać piękny wzorniczo i doskonały dźwiękowo efekt, zestaw Harman Kardon Nova został wykonany z uwagą poświęconą nawet najmniejszym szczegółom akustycznym i materiałowym. Od gładkiej, przejrzystej obudowy ujawniającej „turbinę”, w której umieszczono przetworniki po zoptymalizowany system cyfrowego przetwarzania sygnału, każdy szczegół zestawu Nova zasługuje na uznanie.

Równie kompatybilny, jak przykuwający uwagę, zestaw głośnikowy Nova łatwo dostosuje się do każdego systemu dźwiękowego, umożliwiając podłączenie analogowe, optyczne i bezprzewodowe przy użyciu technologii Bluetoothź z funkcją NFC, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę z każdego urządzenia domowego, zarówno starszego, jak i nowszego.
Kup Harman-Kardon Nova na www.harman-kardon.pl
Aktywny, stereofoniczny zestaw głośnikowy 2.0 z poszerzonym pasmem niskotonowym
Z mocą 40 W zestaw Harman Kardon Nova ma wystarczającą wydajność, aby sprostać wymaganiom Twojego potężnego domowego zestawu dźwiękowego. Dzięki funkcji podbicia basów i dużej obudowie zestaw głośnikowy Nova zdolny jest sprostać wymaganiom dźwięku wysokiej wierności.

Optymalnie dobrane głośniki 2,5" i głośniki wysokotonowe 1,25" zapewniają bogatsze doświadczenia dźwiękowe
Jak przystało na zoptymalizowany zestaw akustyczny, Nova oferuje przejrzystość dźwięku w pełnym zakresie częstotliwości, od tonów najwyższych do najniższych. Jego 2,5-calowe głośniki i 1,25-calowe głośniki wysokotonowe w połączeniu z radiatorem pasywnym zapewniają reprodukcję pełnego pasma częstotliwości w sposób, który zachwyci każdego słuchacza.

Technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku firmy Harman poprawia obraz sceny dźwiękowej i jej szczegółowość
Zestaw Nova firmy Harman Kardon to zoptymalizowany zestaw głośnikowy wyposażony w oryginalną technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku firmy Harman Kardon, zaprojektowaną specjalnie do głośników nisko-średniotonowych i wysokotonowych zestawu Nova. Pracują one w parze, dostarczając sceny dźwiękowej o większej głębi i wysokiej szczegółowości. Efekt brzmi sam za siebie: zdumiewający realizm, który na stałe zadomowi się w Twoim otoczeniu.

Zgodność z dowolnymi urządzeniami za pośrednictwem wejść analogowych i optycznych oraz łączności bezprzewodowej Bluetoothź z funkcją NFC
Przyjmij pod swój dach zestaw Harman Kardon Nova jako rozwiązanie typu wszystko-w-jednym dla Twojego domowego systemu dźwiękowego. Zestaw głośnikowy Harman Kardon Nova jest kompatybilny z praktycznie każdym urządzeniem dźwiękowym — za pomocą złącza analogowego 3,5 mm można podłączyć go do komputera, smartfona, tabletu lub zestawu muzycznego, wejście optyczne pozwoli na podłączenie do odbiorników telewizyjnych, Apple TV lub Roku Box. Co więcej, zestaw jest wyposażony we wbudowaną technologię łączności bezprzewodowej Bluetoothź z funkcją NFC, dzięki czemu można go sparować ze smartfonem, komputerem lub tabletem bez użycia przewodów.

Dane techniczne

Rodzaj:głośniki komputerowe bezprzewodowe Bluetooth
Moc: 2 x 20 W woofer + 2 x 20 W tweeterKup Harman-Kardon Nova na www.harman-kardon.pl
Przetworniki: 63 mm woofer + 35 mm tweeter
Pasmo przenoszenia 55Hz - 20kHz
Stosunek sygnał / szum: 85 dB
Podłączenie sygnału: Bluetooth
Dostępne kolory: czarny, biały
Zestaw zawiera: bezprzewodowy zestaw głośnikowy stereo Nova, zasilacz sieciowy, przewód połączeniowy 3,5 mm, instrukcję obsługi

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf 1,0 MB) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf 3,4 MB) Pobierz plik pdf

Uwaga UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor głośnika !

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru harman kardon harmankardon harman-kardon głośnik bezprzewodowy głośniki bezprzewodowe, kolumna bezprzewodowa, kolumny bezprzewodowe, zestaw bezprzewodowy bluetooth, zestaw bezprzewodowy stereo, kolumny bluetooth, głośniki bluetooth, kolumny pc, głośniki pc nova

[ Bezprzewodowy zestaw głośników komputerowych Harman-Kardon Nova ]