znajdz produkt
 
CITATIONKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startCITATIONKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6

Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Harman Kardon Aura oferuje bogaty, wysokiej jakości dźwięk, jaki może sugerować jego wygląd. Dzięki zastosowaniu sześciu przetworników średnio-wysokotonowych o średnicy 1,5 cala oraz 4,5-calowego subwoofera zestaw Aura zdolny jest kreować wielokierunkowy dźwięk o zasięgu 360º brzmiąc znacznie potężniej, niż mogłaby to sugerować jego wielkość. Wykonany z najlepszych materiałów i wyposażony w elitarne funkcje, w tym wbudowana obsługa technologii Bluetoothź pozwalająca odtwarzać strumieniowo dźwięk z urządzeń Bluetoothź, łączność Wi-Fi na potrzeby odtwarzania strumieniowego Apple AirPlay oraz DLNA w sieci domowej – system Aura firmy Harman Kardon zapewni wygląd i brzmienie, z którego można być dumnym.

Od płóciennej maskownicy po przejrzystą obudowę, pozwalającą obserwować pracę subwoofera i jego wyjątkową konstrukcję metalową oraz diody LED: Twoje oczekiwania zmienią się na zawsze. Za pomocą aplikacji Harman Kardon Remote możesz poruszać się po uproszczonym menu dającym pełną kontrolę nad bezprzewodowym ekosystemem Harman Kardon. Aura wyróżnia się na tle innych zestawów głośnikowych próbujących bezskutecznie dorównać temu połączeniu piękna i dźwięku, które równie zachwycająco wygląda, jak brzmi.
Kup Harman-Kardon Aura na www.harman-kardon.pl
Sześć głośników średnio-wysokotonowych o średnicy 1,5 cala odpowiedzialnych za precyzyjny, dookólny dźwięk oraz 4,5 calowy subwoofer dostarczający bogatych i potężnych niskich tonów.
Zestaw Aura firmy Harman Kardon nie tylko z łatwością wytworzy wypełniający pomieszczenie dźwięk o zasięgu 360º, jego 6 średnio-wysokotonowych przetworników w połączeniu z 4,5-calowym subwooferem potrafią wykreować potężną i pełną szczegółów scenę dźwiękową zachowującą absolutną przejrzystość w każdym miejscu pomieszczenia odsłuchowego. Do dzieła: podłącz, uruchom, podgłośnij. Nie uwierzysz w to, co usłyszysz.

Oryginalna technologia DSP poszerzająca stereofoniczną scenę dźwiękową wypełniająca całe pomieszczenie odsłuchowe pełnozakresowym dźwiękiem.
Stanowiąc kompletny, zoptymalizowany system dźwięku Aura wyposażona jest również w dostosowaną technologię poszerzania sceny stereofonicznej DSP firmy Harman. Pozwala ona uzyskać zaawansowany, wyważony i zrównoważony dźwięk zapewniający pełne i bardziej realistyczne doznania dźwiękowe.

Wbudowana obsługa technologii Bluetoothź umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie strumieniowe utworów z urządzeń Bluetoothź.
Podłączanie urządzeń Bluetoothź nigdy wcześniej nie było tak proste, jak dzięki wbudowanej w zestaw Aura technologii łączności bezprzewodowejBluetoothź.

Wbudowana obsługa technologii Apple AirPlay ułatwia współpracę z urządzeniami firmy Apple, a technologia DLNA z urządzeniami z systemem Windows i Android.
Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi, zestaw Aura firmy Harman Kardon umożliwia nawiązanie połączenia z siecią domową za pośrednictwem technologii Apple AirPlay lub DLNA. Wystarczy skonfigurować zestaw Aura w sieci domowej za pomocą aplikacji Harman Kardon Remote, aby uzyskać pełny dostęp do bezstratnych plików audio z dowolnego urządzenia, bezprzewodowo.

Zoptymalizowana aplikacja Harman Kardon Remote zapewnia łatwą konfigurację i większe możliwości połączeń
Pragniesz łatwej konfiguracji? Chcesz kontrolować podstawowe funkcje, takie jak poszerzanie sceny stereo i głośność? Chcesz mieć dostęp do biblioteki muzycznej nawet, jeśli nie znajduje się na urządzeniu bezprzewodowym? Aplikacja Harman Kardon Remote to rozwiązanie wszystkich Twoich potrzeb.

Dane techniczne

Rodzaj:głośniki komputerowe bezprzewodowe Bluetooth + Airplay
Moc: 2 x 15 W woofer + 1 x 30 W tweeterKup Harman-Kardon Aura na www.harman-kardon.pl
Pasmo przenoszenia 50Hz - 20kHz
Maksymalne natężenie dźwięku SPL: 93 dB
Podłączenie sygnału: Bluetooth, Airplay
Dostępne kolory: czarny, biały
Zestaw zawiera: bezprzewodowy zestaw głośnikowy Aura, zasilacz sieciowy, aplikacja instalacyjna Harman, instrukcję obsługi

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf 0,7 MB) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf 0,9 MB) Pobierz plik pdf

Uwaga UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor głośnika !

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru harman kardon harmankardon harman-kardon głośnik bezprzewodowy głośniki bezprzewodowe, kolumna bezprzewodowa, kolumny bezprzewodowe, zestaw bezprzewodowy bluetooth, zestaw bezprzewodowy stereo, kolumny bluetooth, głośniki bluetooth, kolumny pc, głośniki pc aura

[ Bezprzewodowy zestaw głośników komputerowych Harman-Kardon Aura ]