znajdz produkt
 
CITATIONKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startCITATIONKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4

Zestaw głośnikowy Sabre typu soundbar na nowo definiuje wymagania wobec domowego centrum rozrywki w zakresie nowoczesności formy, funkcjonalności i wzornictwa. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo smukłego, 32-milimetrowego aluminiowego zestawu głośnikowego typu soundbar i jego towarzysza: bezprzewodowego zasilanego subwoofera zestaw Sabre sprawia, że masywne zestawy głośnikowe odchodzą do przeszłości, zarówno pod względem brzmienia, jak i wyglądu. Zastosowanie specjalnych głośników Harman Kardon, do perfekcji zoptymalizowanych, i maksymalnej mocy przetwarzania za pomocą najnowszych technologii audio sprawiają, że zestaw Sabre firmy Harman Kardon nie tyle wygląda, co brzmi.

Ciesz się bogatymi, wielokanałowymi doznaniami odsłuchowymi w swoim domowym centrum rozrywki, a jednocześnie po jednym szybkim zainstalowaniu poprzez HDMI pozwól, aby nowy zestaw Sabre firmy Harman Kardon przeniósł doznania kina domowego na wyższy poziom zaawansowania. Skonfiguruj i zarządzaj systemem za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu ekranowego, przesyłaj strumieniowo muzykę przez łącze Bluetoothź z poziomu smartfona i ciesz się tym, w jaki sposób zestaw Sabre wygląda i brzmi w salonie.

Opracowany w oparciu o wiedzę firmy Harman w zakresie technologii audio adapter stereo Harman Kardon Adapt stanowi doskonałe uzupełnienie istniejącego systemu Hi-Fi zapewniające doskonały, wyrazisty dźwięk jakości HD. Teraz możesz cieszyć się muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Po prostu rozstaw głośniki i skonfiguruj adaptery, aby wypełnić pokój dźwiękiem już po naciśnięciu jednego przycisku. Odtwarzaj różną muzykę w różnych pomieszczeniach lub włącz tryb imprezy i odtwarzaj te same utwory w całym domu. Nasza aplikacja oraz funkcja Bluetooth® umożliwiają także łatwe w obsłudze odtwarzanie muzyki z telefonu lub innej aplikacji.

Kompletny zestaw dźwiękowy dźwięku dookólnego typu soundbar z ośmioma niezależnymi kanałami zoptymalizowanych głośników 1,75-calowych i 1-calowych głośników wysokotonowych zapewniających absolutną przejrzystość i bogactwo dźwięku.
Przy całej swojej dyskrecji zestaw Sabre firmy Harman Kardon spełnia i przekracza najwyższe oczekiwania z zakresu przejrzystości dźwięku, jego głębi i kalibracji. Zobacz, co potrafią specjalne głośniki Harman Kardon zrobić z Twoją ulubioną muzyką i filmami.

Zasilany, bezprzewodowy subwoofer o mocy 100 W zapewniający głęboką, potężną reakcję w zakresie niskich tonów
W zakresie zmaksymalizowania efektów kina domowego możesz polegać na mocnym uderzeniu zasilanego subwoofera, który uzupełnia dźwięk wysoko- i średniotonowy zapewniając pełne doświadczenie. Kompaktowy i bezprzewodowy. Wyjątkowo smukły, 32-milimetrowy aluminiowy zestaw głośnikowy typu soundbar nie zakłóca przyjemności oglądania i słuchania
Oto przyczyna nazwania tego zestawu Sabre (Szabla) Najnowsza technologia wbudowana w wyjątkowo smukłą ramę aluminiową pasującą doskonale powyżej lub poniżej płaskiego telewizora: doskonałe sparowanie dźwięku z wizją.

Zaawansowana technologia dźwięku dookólnego Harman WaveSurround
Zanurz się w jednej z dwóch wbudowanych opcji dźwięku dookólnego Harman. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na dźwięk Harman Virtual Sound czy też Wave Sound, to Twoja decyzja: w każdym przypadku usłyszysz najwyższej klasy dźwięk 5.1 naturalnie przetworzony.

Łączność HDMI w połączeniu z łącznością bezprzewodową Bluetoothź
Harman Kardon rozumie, jak ważna jest możliwość podłączania różnych platform: to jeden z wyznaczników doskonałego domowego zestawu kina domowego. Dlatego właśnie zestaw Harman Kardon Sabre został tak zaprojektowany, aby zapewnić łatwe podłączenie HDMI za pomocą jednego kabla, z możliwością podłączania urządzeń iOS i Android za pośrednictwem technologii Bluetoothź.

Interfejs ekranowy ułatwiający instalację i konfigurację
Podłącz kabel HDMI do telewizora i skonfiguruj zestaw Sabre siedząc wygodnie na sofie. Protokół interfejsu ekranowego zestawu Sabre sprawia, że konfiguracja jest prosta i bezproblemowa. Nie musisz już szukać ukrytych przycisków - wystarczy wziąć do ręki pilota i dostosować ustawienia komfortu.

Dane techniczne

Ogólne:
- Rodzaj: system kina domowego typu soundbar
- Pasmo przenoszenia: 43 Hz - 22Hz (-6db)
- Maksymalna dynamika SPL: 104 dB
- Moc wyjściowa: 4 x 20 W + 4 x 15 W
- Waga: 2.6 kg

Subwoofer
- Rodzaj: płaski subwoofer bezprzewodowy bass reflex
- Moc wyjściowa: 100 W
- Waga: 5,8 kg

Dodatkowe informacje:

karta katalogowa w wersji angielskiej (pdf [1,0 Mb]) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi w wersji angielskiej (pdf [0,7 Mb]) Pobierz plik pdf
karta produktu Harman Kardon Adapt Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru harman kardon harmankardon harman-kardon 
zestaw 8.1, soundbar, 
SB35 SABRE, SB-35 SABRE, SB 35 SABRE
SB35-SABRE, SB-35-SABRE, SB 35-SABRE
SB35SABRE, SB-35SABRE, SB 35SABRE

[ Aktywny zestaw 8.1 z bezprzewodowym subwooferem SB 35 SABRE ]