znajdz produkt
 
CITATIONKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startCITATIONKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10

Harman Kardon Esquire Mini to rewolucyjne rozwiązanie technologiczne, wykraczające poza typowe potrzeby profesjonalisty. Nie zmarnowano żadnej okazji do udoskonalenia konstrukcji głośników, po mistrzowsku ją dopracowując i wykorzystując najwyższej jakości materiały – efektem jest urządzenie idealnie pasujące do miejskiego trybu życia, cechujące się wysublimowaniem i harmonijnym designem. Głośniki Esquire Mini to przenośne i bezprzewodowe urządzenia, zapewniające wyjątkowe wrażenia akustyczne dzięki dwóm wysoce wydajnym przetwornikom z poszerzonym pasmem niskotonowym – oferujące najlepszą jakość dźwięku w tej kategorii. Esquire Mini to także urządzenie obsługujące technologię Bluetoothź, pozwalające strumieniowo odtwarzać dźwięk stereofoniczny za pośrednictwem innych urządzeń. To głośniki, które musi mieć każdy, kto ceni sobie wyjątkowy styl. Dodatkową zaletą jest system konferencyjny wykorzystujący dwa mikrofony i wsparty przez technologię tłumienia echa oraz zakłóceń z zewnątrz. Użytkownik otrzymuje także możliwość ładowania urządzeń przenośnych za pomocą portu USB. Wykorzystany w głośnikach Esquire Mini litowo-jonowy akumulator zapewnia większą przenośność i dostępność, co wraz z imponującym wykonaniem urządzenia sprawia, że staje się ono niezbędnym towarzyszem, umilającym podróż i przydatnym w pracy. Ten produkt to doskonały przykład możliwości oferowanych przez firmę Harman Kardon, zapewniających pełną satysfakcję użytkownika. Zachwycająca moc głośników i ich przydatność w każdej sytuacji sprawią, że się bez nich nigdzie nie obędziesz.

Nowoczesna elegancja widoczna w każdym calu zaawansowanej technologicznie konstrukcji, bogatego w funkcje urządzenia
Szczotkowane aluminium, prawdziwa skóra i warstwa ceramiki pozwoliły stworzyć dzieło sztuki, oferujące niezwykłą moc i czystość dźwięków w najlepszym wydaniu – Esquire Mini to przenośne, kompleksowe akcesorium muzyczne, które może mówić samo za siebie.

Ultrakompaktowy głośnik stereo, dzięki któremu muzykę zabierzesz zawsze ze sobą
Esquire Mini firmy Harman Kardon jest niewielki i wytrzymały – stworzony do każdej podróży – gotowy zabrać Cię w miejsca, których jeszcze nie znasz. Zgrabna, harmonijna konstrukcja i najwyższej jakości materiały – w tym skórzana oprawa, aluminiowa obudowa i odporna na zarysowania kratka pokryta warstwą ceramiki – sprawią, że poczujesz się wyróżniony, jak mało kto.

Akumulator zapewniający 8 godzin pracy bez przerwy oraz gniazdo USB do ładowania urządzeń przenośnych
Jeśli łączność bezprzewodowa jest priorytetem, to brak konieczności zasilania z sieci tym bardziej Ci się spodoba. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu Esquire Mini pozwala odtwarzać muzykę bezprzewodowo przez 8 godzin bez przerwy, a także ładować inne urządzenia przenośne za pomocą przydatnego portu USB.

Strumieniowe odtwarzanie dźwięku stereo przez Bluetoothź
Zapewnij sobie w łatwy sposób nieprzerwaną łączność z ulubionymi urządzeniami i możliwość strumieniowego odtwarzania muzyki stereo dzięki technologii Bluetoothź Dzięki technologii bezprzewodowej słuchasz doskonale brzmiącej muzyki – odbierasz połączenie – i zaraz znowu wracasz do słuchania.

Uniwersalny system konferencyjny oparty na dwóch mikrofonach z technologią tłumienia echa i zakłóceń z zewnątrz
Bądź w kontakcie z każdym tak, jakby znajdował się w jednym pomieszczeniu z Tobą, za sprawą najwyższej jakości dźwięku i technologii tłumienia zakłóceń wbudowanej w zgrabną konstrukcję urządzenia Esquire Mini, zapewniającego 8 godzin pracy na baterii, a więc także komfort w razie niespodziewanej utraty zasilania.

Dane techniczne

Przetworniki: 2 × 27mm
Moc znamionowa: 2 x 4 W Kup Harman Kardon Esquire Mini na www.harman-kardon.pl
Typ akumulatora: litowo-polimerowy (3.7V, 2000mAh)
Pasmo przenoszenia 180Hz - 20kHz
Stosunek sygnał / szum: 80 dB
Gniazdo Micro USB: 5V, 1.0A
Gniazdo USB: 5V, 1.0A
Możliwości połączenia Bluetoothź, Aux-in
Czas odtwarzania muzyki: do 8h (zależnie od poziomu głośności i zawartości audio)
Czas ładowania akumulatora: 3 do 5 h (zależy od ładowarki)
Wymiary (S x W x G): 140 × 75.4 × 24 mm
Waga: 238g
Pasmo transmitera Bluetoothź: 2.402GHz~2.480GHz
Moc transmitera Bluetoothź: 0~4dBm
Modulacja transmitera Bluetoothź: GFSK, 8DPSK, _/4DQPSK
Dostępne kolory: czarny, biały, brązowy
Zestaw zawiera: bezprzewodowy głośnik Harman Kardon Esquire Mini, kabel USB Micro firmy Harman Kardon, arkusz informacji o produkcie, przewodnik szybkiego startu, skórzany pasek

Dodatkowe informacje:

karta produktu (pdf 1,4 MB) Pobierz plik pdf

UWAGA! W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor głośnika!


Powieksz do pelnego rozmiaru harman kardon harmankardon harman-kardon głośnik przenośny bezprzewodowy głośnik przenośny, Esquire, esquire mini, esquire-mini, głośnik konferencyjny, kieszonkowy, konferencyjny, głośnik kieszonkowy

[ Bezprzewodowy głośnik przenośny Harman Kardon Esquire Mini ]