znajdz produkt
 
CITATIONKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startCITATIONKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK MULTIMEDIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Zapytaj o dostepnosc produktu

Fantastycznie multimedialne, aczkolwiek zdumiewająco użytkowe staje się urządzenie bezprzewodowe Go + Play. Jest to jednostka przenośna, pozwalająca cieszyć się bogatym muzycznym otoczeniem.

Podstawową zaletą stacji muzycznej jest wykorzystanie systemu głośników DSP. Digital Signal Processing pozwala uzyskiwać cyfrowe oraz doskonale zoptymalizowane dźwięki. Wszystkie rejestry przetwarzane są w najlepszej jakości, dzięki czemu brzmienie jest czyste oraz idealne dla ucha. System ten odpowiada również za wychwycenie oraz zniwelowanie jakichkolwiek zniekształceń dźwięku. W ramach tej niewielkiej konstrukcji zamontowano głośniki w najnowszej, innowacyjnej technologii Harman Kardon - Atlas oraz wysokotonowce zapewniające przejrzystość wysokich rejestrów tonalnych, które razem oferując niespotykaną przestrzenność, dbają jednocześnie o odpowiednio silne tło basowe.

Go + Play posiada odbiornik Bluetooth, czyli bezprzewodowe rozwiązanie pozwalające na połączenie z różnorodnymi urządzeniami audio oraz wejście mini-jack 3,5 mm. Można zatem swobodnie przesyłać w dowolny sposób pliki ulubionych nagrań.

Potężna moc użytkowa na poziomie 65W zabezpiecza wszystkie potrzeby przetwarzania i transmisji dźwięków nawet w dużym pomieszczeniu.

Go + Play doskonale integruje się z ogólnie używanymi produktami przenośnymi i nie tylko. Pozostaje zatem kompatybilny w stosunku do urządzeń: Iphone 5, iPad mini, Ipad 4, iPod 5, iPod nano oraz wielu innych, które wyposażone są w technologię BT. Złącze USB pozwala na bardzo wygodne ładowanie odtwarzaczy i telefonów.

Nie tylko zatem możemy cieszyć się doskonałym dźwiękiem w naszych domach, ale jednocześnie ładować daną jednostkę do przyszłego użytkowania. Tak przemyślanego połączenia funkcji użytkowych jeszcze nie było.

Moc dźwięku Go + Play nie pozostawia żadnych komentarzy. Jest on doskonale słyszalny nawet w najdalszych częściach naszego domu. Nie odbiega parametrami od rozbudowanych możliwości wielu większych zestawów audio. Harman Kardon słynie bowiem z najlepszych i najbardziej efektywnych produktów nagłaśniających.

Aż trudno uwierzyć, że te wszystkie możliwości występują łącznie w jednym urządzeniu o wymiarach: 50,8 x 22,86 x 24,13 cm, które wykazuje zapotrzebowanie energetyczne na niskim poziomie i waży jedyne 4,3 kg.

Na koniec warto dodać, że to innowacyjne urządzenie audio może również być zasilane za pomocą tradycyjnych baterii. Oznacza to, że może towarzyszyć nam podczas każdej podróży i w każdym miejscu. Mimo alternatywnego sposobu zasilania, Harman Kardon Go + Play nie zmienia parametrów transmisji dźwiękowych.

Cechy charakterystyczne:
- Kompatybilność z urządzeniami iPad minii iPhone 5 firmy Apple
- Obsługa Bluetooth
- Technologia HARMAN TrueStream
- Elegancki i nowoczesny industrialny wygląd
- Technologia inteligentnej korekcji dźwięku (EQ)
- Dwa głośniki niskotonowe Atlas i dwa głośniki wysokotonowe Ridge
- Tryb bi-amp
- Zasilanie sieciowe lub bateryjne
- Możliwość ładowania przez port USB
- Dotykowy panel sterowania

Dane techniczne

Złącza wejściowe:Bluetooth A2DP, HFP device or 3.5mm (1/8") stereo mini-jack
Moc wyjściowa: 65W (maximum); 0.5W (standby mode)
Zasilanie: 18V DC, 3.3A
Wymiary (wys x szer x głęb) 50 x 22,5 x 23,75 cm
Waga: 4,3 kg
Dostępne kolory: czarny, biały
Zestaw zawiera: kolumnę bezprzewodową Harman-Kardon Go&Play-Wireless, instrukcję obsługi

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf 1,3 Mb) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf 1,0 Mb) Pobierz plik pdf

Uwaga UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor głośnika !

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru harman kardon harmankardon harman-kardon głośnik przenośny bezprzewodowy głośnik przenośny, 
Go & Play Wireless, Go&Play Wireless, Go&Play-Wireless,  Go&PlayWireless 
Go + Play Wireless, Go+Play Wireless, Go+Play-Wireless, Go+PlayWireless   
GoPlay Wireless, GoPlay Wireless, GoPlay-Wireless, GoPlayWireless
Go Play Wireless, Go Play Wireless, Go Play-Wireless, Go PlayWireless

[ Bezprzewodowa przenośna kolumna dokująca Go & Play Wireless ]