znajdz produkt
 
STEREOKINO DOMOWEZESTAWY KINA DOMOWEGOKOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startPROMOCJESTEREOKINOZESTAWYKOLUMNYMULTIMEDIASŁUCHAWKIPRODUKTYlinkikontakt
START  PROMOCJE               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK ZESTAWY KINA DOMOWEGO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Zamów produkt przez formularz www

Harman Kardon BDS 785SW to wysoce wydajny, 5.1-kanałowy system kina domowego o mocy 525 W, z technologią Blu-ray i skalowaniem do 4K, który w sposób naturalny łączy w sobie technologie cyfrowe i te bardziej tradycyjne. Podnieś jakość nagrań na płytach Blue-ray i unowocześnij swoje kino domowe tak, aby cieszyć się rozdzielczością 4K w telewizorze UHD. Lub strumieniuj zawartość multimedialną bezprzewodowo za pomocą Spotify Connect, Bluetooth®, Airplay, DLNA oraz wbudowanych aplikacji, takich jak YouTube. Zapewniający szerokie wsparcie dla formatów audio i wideo, BDS 785SW to wszechstronny system audio, który warto umieścić w centrum nowoczesnego mieszkania z siecią domową.

Opracowany w oparciu o wiedzę firmy Harman w zakresie technologii audio adapter stereo Harman Kardon Adapt stanowi doskonałe uzupełnienie istniejącego systemu Hi-Fi zapewniające doskonały, wyrazisty dźwięk jakości HD. Teraz możesz cieszyć się muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Po prostu rozstaw głośniki i skonfiguruj adaptery, aby wypełnić pokój dźwiękiem już po naciśnięciu jednego przycisku. Odtwarzaj różną muzykę w różnych pomieszczeniach lub włącz tryb imprezy i odtwarzaj te same utwory w całym domu. Nasza aplikacja oraz funkcja Bluetooth® umożliwiają także łatwe w obsłudze odtwarzanie muzyki z telefonu lub innej aplikacji.

W PEŁNI ZINTEGROWANY SYSTEM KINA DOMOWEGO, KTÓRY OFERUJE WSPARCIE DLA MULTIMEDIÓW TRADYCYJNYCH I NOWEJ GENERACJI
System BDS 785SW to kompleksowe urządzenie do rozrywki domowej, który łączy w sobie technologie tradycyjne, jak CD, DVD, Blu-ray czy radio, z rozwiązaniami cyfrowymi, jak strumieniowego audio lub usługi sieciowe. Podnieś jakość wideo na płytach Blu-ray, DVD oraz przesyłaną z urządzenia źródłowego, aby wyświetlać filmy w jakości 4K na telewizorze UHD.

WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI SPOTIFY W JEDNYM URZĄDZENIU
"Spotify to najbardziej popularna na świecie usługa strumieniowania muzyki. Po zasubskrybowaniu Spotify Premium można zsynchronizować nowy system BDS ze smartfonem lub tabletem. Z uwagi na to, że usługa Spotify jest wbudowana w system BDS, można nadal odbierać połączenia lub korzystać z innych aplikacji – bez wyłączania muzyki. Wypróbuj Spotify za darmo Aby wypróbować Spotify Premium za darmo przez 30 dni lub dowiedzieć się więcej o usłudze Connect, odwiedź stronę spotify.com/connect "

SYSTEM KINA DOMOWEGO 525 W Z GŁOŚNIKAMI I SUBWOOFEREM AKTYWNYM
System BDS 785SW oferuje 525 W mocy dla 5.1-kanałowego kina domowego. Aby zapewnić najbardziej dokładne i dynamiczne odtwarzanie dźwięku o zwiększonej przejrzystości i realizmie – nawet przy wysokim poziomie głośności, cyfrowy zasilacz dostarcza do wzmacniacza odpowiednio wysoką dawkę energii, bez straty dla środowiska naturalnego. W przeciwieństwie do konwencjonalnych subwooferów z głośnikiem skierowanym do przodu, subwoofer aktywny systemu BDS 785SW o mocy 200 W, wyposażony w głośnik o średnicy 8 cali (20 cm) kieruje dźwięk w dół, współpracując z podłogą w celu osiągnięcia lepszej reakcji w zakresie najniższych tonów.

OBSŁUGA TECHNOLOGII APPLE AIRPLAY, BLUETOOTH® Z MULTICONNECT I DLNA 1.5
System BDS 785SW może odtwarzać strumień audio z praktycznie każdego urządzenia przenośnego. W przypadku komputerów z aplikacją iTunes lub urządzeń firmy Apple takich, jak iPad, iPhone lub iPod możesz przesyłać dźwięk za pomocą wbudowanej technologii AirPlay. Technologia Bluetooth® zintegrowana z HARMAN TrueStream oraz MultiConnect pozwala odtwarzać muzykę z niemal dowolnego tabletu, smartfona czy komputera przenośnego. Dzięki funkcji MultiConnect nie ma potrzeby rozłączania jednego urządzenia w celu nawiązania połączenia z innym. System BDS 785SW jest również zgodny ze standardem DLNA 1.5 wymiany plików muzycznych, zdjęć i wideo, zapewniając wiele opcji dostarczania treści w sieci domowej.

WBUDOWANA ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA WI-FI
BDS 785SW łączy się z routerem sieci domowej bez użycia kabla. Zyskujesz łatwość łączenia się z usługami strumieniowania, jak Youtube, Spotify Connect, AirPlay czy DLNA, a także dostęp do nowych sterowników oraz dodatkowych treści internetowych BD-Live™ przeznaczonych do płyt Blu-ray Disc™.

WEJŚCIA HDMI Z OBSŁUGĄ 3D, ZWROTNEGO KANAŁU DŹWIĘKOWEGO (ARC) I INTERFEJSU MHL™
Trzy wejścia HDMI z obsługą 3D i 30/36-bitową głębią kolorów umożliwiają wyświetlanie cyfrowego obrazu Full HD o rozdzielczości maksymalnej 4K z wysokiej wierności dźwiękiem za pomocą jednego kabla. Nie musisz już doświadczać utraty jakości obrazu i dźwięku powodowanej konwersją pomiędzy formatami — doświadcz jakości rodem z Hollywood tak, jak to zaplanowali twórcy produkcji. Wbudowany w system BDS 785SW interfejs Mobile High-Definition Link™ (MHL™) umożliwia przesyłanie treści HD audio/wideo bezpośrednio z aparatu, smartfona, tabletu lub urządzenia Roku Streaming Stick™. Możesz przesyłać dźwięk z telewizora do systemu BDS 785SW bez konieczności stosowania dodatkowych kabli dzięki obsłudze standardu HDMI ze zwrotnym kanałem dźwiękowym (ARC).

GNIAZDO USB NA PANELU PRZEDNIM
Ciesz się wieloma opcjami odtwarzania dźwięku dzięki gniazdu USB umieszczonemu na panelu przednim systemu BDS 785SW. Po prostu podłącz urządzenie iPhone, iPad, iPod lub urządzenie pamięci przenośnej USB, aby odtwarzać ulubione utwory za pomocą amplitunera kina domowego. Lub wykorzystaj kompatybilną pamięć USB, aby odtwarzać filmy i zdjęcia w dziesiątkach formatów, takich jak MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA czy JPEG.

FUNKCJA AUTOMATYCZNEJ KALIBRACJI KINA DOMOWEGO EZSET/EQ III
Nowy proces autokalibracji HARMAN EzSet/EQ™ III pozwala dostosować poziom głośności, ustawienia odległości/opóźnienia dla głośników oraz korekty barwy z wysoką precyzją. Dzięki niemu system uwzględnia konkretne warunki akustyczne panujące w danym pomieszczeniu. Funkcja autokalibracji obejmuje również łatwe w obsłudze menu oraz mikrofon, które ułatwiają optymalizację parametrów dźwięku dla każdego otoczenia.

ŁATWOŚĆ STEROWANIA I NAWIGACJI PO OPCJACH KINA DOMOWEGO
System BDS 785SW zapewnia łatwość sterowania i nawigowania po opcjach kina domowego. Wydawaj polecenia systemowi kina domowego za pomocą programowalnego pilota z technologią podczerwieni (IR) lub aplikacji Harman Kardon Remote na system Android lub iOS®. Interfejs użytkownika składa się z menu ekranowych o wysokiej rozdzielczości – dzięki nim wszelkie operacje konfiguracji i obsługi są proste i przyjemne. Szybko przełączaj się między ścieżkami audio i usługami online, korzystając z metadanych utworów i okładek albumów.

DANE TECHNICZNE:

Sekcja połączeń fizycznych
• Wejścia HDMI: 3
• Wyjścia HDMI: 1 (z kanałem HDMI ARC)
• Cyfrowe złącza audio: 3
• Analogowe złącza audio: 2
• Wejście USB 1

Sekcja audio
• Całkowita moc urządzenia: 525W
• Moc średnia w trybie ciągłym, tryb stereo: 65 W na kanał, 20 Hz – 20 kHz przy zniekształceniach <1% THD, obydwa kanały obciążone impedancją 6 omów
• Moc głośników niskotonowych: 200
• Stosunek sygnału do szumu (IHF-A): –90 dB
• Pasmo przenoszenia przy 1 W (±0,5 dB): 20Hz – 20kHz

Sekcja tunera FM
• Zakres częstotliwości: 87,5 MHz – 108,0 MHz (USA i UE)
• Czułość użyteczna IHF: >14 dBf
• Zniekształcenia (mono/stereo): 0,3%/0,5%

Sekcja odtwarzacza
• Obsługiwane formaty dysków: 5-calowe (12 cm) i 3-calowe (8 cm) BD-Video (single-layer lub doublelayer), DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CDDA (CD audio), CD-R/RW
• Skalowanie wideo: 4K UHD
• Formaty audio: Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® TrueHD, DTS Digital®, PCM, WMA (DRM - tylko darmowa wersja): WMA9, CBR @192kbps, VBR @355kbps, MP3: 32kbps - 320kbps z kodowaniem VBR
• Format zdjęć: JPEG
• System sygnału wideo: PAL
• Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz, ±0.,5dB
• Stosunek sygnału do szumu: –90 dB (A-ważony)
• Zakres dynamiki: 90 dB (16 bitów)
• THD przy 1 kHz (DVD/CD): 0,1%
• (DVD/CD)
• Kołysanie dźwięku: poniżej granicy pomiaru

Sekcja wideo
• Format telewizyjny: PAL
• Wersja HDMI™: 1.4b z obsługą obrazu 3D oraz 30/36-bitbitową głębią kolorów

Ogólne dane techniczne
• Zasilanie: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
• Pobór mocy: <0,5 W (w trybie gotowości); 90 W (maksymalnie)
• Wymiary urządzenia źródłowego (dł. szer. x wys.): 400 mm (dł.) x 284 mm (szer.) x 75.5 mm (wys.)
• Masa urządzenia źródłowego: 3,56kg
• Wymiary głośników satelitarnych: 88mm (dł.) x 110mm (szer.) x 299mm (wys.)
• Masa głośników satelitarnych: 1.5kg
• Wymiary głośników satelitarnych: 267mm (dł.) x 267mm (szer.) x 353mm (wys.)
• Masa głośników niskotonowych: 7kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu BDS-785 Pobierz plik pdf
karta produktu Harman Kardon Adapt Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru harman kardon harmankardon harman-kardon 
zestaw 5.1, 
bds 785s, bds-785s, bds785s,
bds 785 s, bds-785-s, bds785-s,
bds 785-s, bds-785 s, bds785 s,

bds 580s, bds580s, bds-580s,
bds 580-s, bds580-s, bds-580-s,
bds 580 s, bds580 s, bds-580 s,

HKTS 30WQ,  HKTS30WQ, HKTS-30WQ,
HKTS 30-WQ,  HKTS30-WQ, HKTS-30-WQ,
HKTS 30 WQ,  HKTS30 WQ, HKTS-30 WQ,

[ Zintegrowany system kina domowego 5.1 BDS-785SW ]